1. Copying kits is a crime that hurts original artists & producers. Help support your favorite artists by buying their original works. PlanetFigure will not tolerate any activities related to recasting, and will report recasters to authorities. Thank you for your support!

Modelling Summary 2009

Discussion in 'Friends of planetFigure' started by Radek, Jan 2, 2010.

  1. Radek Active Member

    Country:
    Poland
    Podsumowujac rok 2009 musze przyznac, ze okaza? sie dosc owocny, przynajmniej w porównaniu z 2008 kiedy to niewiele rzeczy uda?o mi sie doprowadzic do konca. Oczywiscie, zawsze mog?oby byc lepiej, wiele nowych pomys?ów zacza?em realizowac, ale nie starczy?o czasu na ich dokonczenie, nic jednak nie stoi na przeszkodzie by sfinalizowac je w tym roku.

    ***
    W pierwszej po?owie roku zakonczy?em budowe dwóch winietek figurkowych, a ostatnio jeszcze dodatkowo dwóch figur. Zacza?em tez kilka nowych, mysle ze dosc ciekawych tematów i mam nadzieje, ze w najblizszych miesiacach je zrealizuje. G?ównie osadzone w epokach historycznych, XVII-XIX wiek.


    [IMG] [IMG] [IMG]


    ***
    W kwestii pojazdów by?o nawet lepiej niz w tematach figurkowych. Tutaj uda?o mi sie zrealizowac cztery projekty. Dla niektórych to za pewne nie wielka cyfra, ale ja jestem z tego wyniku zadowolony. Po pierwsze uda?o mi sie opanowac Color Modulation, technike dajaca zupe?nie nowe mozliwosci w tworzeniu efektów malarskich na modelach. To w?asciwie dzieki temu, jakie mozliwosci daje, prze?ama?em w sobie impas i poczawszy od Pantery zacza?em próby z jej zastosowaniem.
    Z ciekawszych epizodów, uda?o mi sie takze opublikowac artyku? w czeskim Modelarze. Na 2010 rok przygotowuje nowe artyku?y, które jesli dobrze pójdzie ukaza sie jeszcze w pierwszej po?owie roku i to nie tylko u Czechów.
    To by by?o w zasadzie na tyle w duzym skrócie.






    [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
    [IMG]


    More...

Share This Page

planetFigure Links

Reviews & Open Box
Buy. Sell & trade
Articles
Link Directory
Events
Advertising

Popular Sections

Figure & Minis News
vBench - Works in Progress
Painting Talk
Sculpting Talk
Digital Sculpting Talk
The Lounge
Report Piracy

Who we are

planetFigure is a community built around miniature painters, sculptors and collectors, We are here to exchange support, Information & Resources.

© planetFigure 2003 - 2022.