1. Copying kits is a crime that hurts original artists & producers. Help support your favorite artists by buying their original works. PlanetFigure will not tolerate any activities related to recasting, and will report recasters to authorities. Thank you for your support!

AFV Modelling Plans for 2010

Discussion in 'Friends of planetFigure' started by Radek, Jan 11, 2010.

  1. Radek Active Member

    Country:
    Poland
    Na dzisiaj natomiast przygotowa?em ma?e podsumowanie tego, co planuje wykonac w tym roku. Jest to kilka tematów, których nie uda?o mi sie skonczyc w 2009 roku. Czesc z nich zosta?a zaczeta jeszcze w 2008 roku.


    W pierwszej czesci tego roku chcia?bym uporac sie z kilkoma powazniejszymi tematami, a posród nich takze ze skonczeniem zaczetej w 2008 dioramy ze zniszczonym StuG III G z W?och. Temat na prawde ciekawy i wart zakonczenia.


    [IMG]

    Po drugie na zawody modelarskie w Bytomiu planuje przywiesc dioramke "Propaganda '41" przedstawiajaca zniszczonego podczas walk na trasie Smolensk-Moskwa Pz 38(t) z 7. Pz. Div. Wartym zauwazenia jest ze w czasie tych walk Panzerwaffe pierwszy chyba raz podczas trwania Barbarossy dostalo lupnia w znacznym stopniu od kontratakujacych sowietów.


    [IMG]

    W najblizszym czasie bede takze chcia? zakonczyc malowanie Pz IV/70 (A) z kolumny porzuconych podczas odwrotu z Wegier wozów z 23. Pz. Reg., 23. Pz. Div.


    [IMG]

    Kolejnym tematem, który od dawna zalega u mnie na pó?ce w warsztacie jest rzadki model nieistniejacej juz firmy Eastern Express przedstawiajacy sowieckiego Zwieroboja czyli SU 152. Model wzbogaci?em o kilka gadzetów oraz nieco w?asnej inwencji w postaci przerobionych czy tez dorobionych detali.


    [IMG]

    Na zakonczenie moich planów na pierwsza czesc roku przedstawiam jeszcze Tygrysa z 503. sPz.Abt. z okresu walk na Ukrainie w 1944. Wiekszosc czo?gów z batalionu zosta?a stracona w wyniku ciezkich walk. Ponadto w miejscowosci Potasz Rosjanie zdobyli sk?ad uszkodzonych, czekajacych na remont Tygrysów. Jednym z nim bedzie w?asnie mój Tiger.


    [IMG]

    Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosic do sledzenia bloga. W najblizszym czasie postaram sie o nowe aktualizacje. Do zobaczenia niebawem.






    [IMG]


    More...

Share This Page

planetFigure Links

Reviews & Open Box
Buy. Sell & trade
Articles
Link Directory
Events
Advertising

Popular Sections

Figure & Minis News
vBench - Works in Progress
Painting Talk
Sculpting Talk
Digital Sculpting Talk
The Lounge
Report Piracy

Who we are

planetFigure is a community built around miniature painters, sculptors and collectors, We are here to exchange support, Information & Resources.

© planetFigure 2003 - 2022.